• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Машки Резервоар кингке БЛУЗИ 3д Маскирна Печатена Графичка Без Ракави Обична Тркалезна Пуловер Маица Блузи Елек Машка Кошула ЗА Вежбање Џогирање Во Теретана

Машки Резервоар кингке БЛУЗИ 3д Маскирна Печатена Графичка Без Ракави Обична Тркалезна Пуловер Маица Блузи Елек Машка Кошула

 
DEN 207.84

Количина на стоки
Достапно

Материјал од ткаенина : крпа од пеперутка. Применлива сцена : отворено, спорт, сеопфатна обука, дома. Ефект на горниот дел од телото : бојата е разноврсна, ткаенината се чувствува удобно, цената е висока, задоволен сум од сите аспекти, а квалитетот е многу добар. Препораки за големина : Достапни Кај Деца, Возрасни, Преголеми, Средни. Материјал од ткаенина : близу до кожата и дише, нежен и стилски, мек на допир, свилен на допир. Инструкции за перење : Редовно миење раце, не избелувајте, лежете рамно за да се исуши, максималната температура на ѓонот на железото е 110°C, не сушете чисти. Посебна забелешка : поради различни методи на мерење, податоците за големината се нормални ако грешката е во рамките на 2-4см. . Нема да се намали во миење. Миофилна вентилација. Ткаенината е мека.


Карактеристики на понудата

Слични понуди