• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Лето Краток Ракав Фустан Бохо Стил Печати Плажа Фустан, Црно злато-XL

Лето Краток Ракав Фустан Бохо Стил Печати Плажа Фустан, Црно злато-XL

 
DEN 239.84

Количина на стоки
Достапно

Опис. Женски Летни Фустани. Бои : како што е прикажано. Материјал : Полиестер. Големина : С, М, Л, ХЛ, ХХЛ. Пердув : Кратки ракави,Кружен врат,Должина на Коленото. Пакет Вклучени : 1 Х Фустан. Забелешка : . Ве молиме дозволете мала толеранција во големина поради рачно мерење, а осветлувањето во фотографијата може да резултира со разлика во бојата отколку што е во реалниот живот. Женски Летен Фустан. Фустан До Колена. Совршен за секојдневна употреба, забава, роденден, свадба и одмор.


Карактеристики на понудата

Слични понуди