• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Hesroicy Лист Облик Бебе Дете Мека Памук Игра Тепих Индексирање Мат Соба Декорација

Hesroicy Лист Облик Бебе Дете Мека Памук Игра Тепих Индексирање Мат Соба Декорација

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно

Спецификации : подлогата во форма на Лист е изработена со врвен памучен материјал, нежно допирајте, удобна за ползење на бебето.Мека и без болка во коленото предизвикана од директно допирање на тврдиот и ладен под.Креативна форма на лист, одличен додаток на секоја расадник, спална соба или игротека.Совршен подарок за вашите пријатели, семејства итн. Тип : Бебе Индексирање Матматеријал : Памучна Крпакарактеристики : Облик На Лист, Удобно, Меко, Декорирање На Просторијата : 88см х 62см/34.64 "х 24.40" (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметите може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење. Пакетот Вклучува : 1 х Душек За Индексирање На Бебиња мат во облик на лист е направен со врвен памучен материјал, нежно допирајте, удобен за ползење на бебето. Мека и без болка во коленото предизвикана од директно допирање на тврдиот и ладен под. Креативна форма на лист, одличен додаток на секоја расадник, спална соба или игротека. Совршен подарок за вашите пријатели, семејства итн.


Карактеристики на понудата

Слични понуди