• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Плетени Кошули За Жени Обичен Лабав Џемпер Кардигани Обичен Елегантен Деловен Канцелариски Пуловер Врвови Кафеава Л

Плетени Кошули За Жени Обичен Лабав Џемпер Кардигани Обичен Елегантен Деловен Канцелариски Пуловер Врвови Кафеава Л

 
DEN 479.68

Количина на стоки
Достапно

Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. Материјал : 65%Полиестер 35%Памук Лесен, Еластичен, Удобен и Мек. [Внимание] : ве Молиме измерете ја големината на вашето тело и погледнете ја табелата со големини на втората слика пред да нарачате.Плетени кардигани лесно се спаруваат со резервоарот, хеланки, шорцеви, слаби фармерки, сарафан или мал фустан за забави. Боја : Бела, Розова, Виолетова, Сива, Црна, Кафе, Кајсија, Светло Сина (По Избор). Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски. Сезона : umn, Fall, Зима. Карактеристики : Цврста Боја, Отворен Фронт, Ракав 3/4, Ракав Со Крилја На Лилјаци, Плетен, Лабав, Удобен, Секојдневен и Елегантен Стил, Женски Кимоно Кардиган.


Карактеристики на понудата

Слични понуди