• Најдобра цена
  • Неодамнешно
fvwitlyh Капење Костим За Капење Прикривање За Жени Адреса Прикривање Ролери Лето Големи Жени Ресел Фустан Жените Шупливи Мрежа Краток Ракав Покрие За Жени

fvwitlyh Капење Костим За Капење Прикривање За Жени Адреса Прикривање Ролери Лето Големи Жени Ресел Фустан Жените Шупливи Мрежа

 
DEN 335.84

Количина на стоки
Достапно

Адреса Прикривање Ролери Лето Големи Женски Помпон Фустан Жени Секси Шупливи Мрежа Краток Ракав Покрие за Женски Сезона : Лето. Пол : Жени. Повод : Секојдневно. Материјал : Полиестер. Тип На Шема : Цврст. Стил : Секојдневен,Моден. Одговара : Одговара на големината. Дебелина : Стандард. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што добивате : 1пц Женски Фустан. Ве молиме имајте предвид дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради Лесниот И Материјалот на екранот : Женски Летен Фустан Со Длабок В Врат Изработен од Удобна И Лесна Полиестерска Ткаенина, Мек, Дише и Удобен за Носење. Повод : Мини Фустан Е Совршен За Забава, Одмор, Плажа, Работа, Канцеларија, Училиште, Запознавање, Улица Или Секојдневен Живот. Нега На Облека : Измијте Препорачано Со Ладна Вода/Не Избелувајте/Закачувајте Или Исушете Ја Линијата/Мијте Со Слични Бои. Карактеристика : Летни Бохо Секси Фустани На Плажа, Еднобојна, Длабок V Врат, Елегантен Мини Фустан За Нишање. : Обичниот Моден Фустан Совршен За Спарување Со Вашите Влечки, Високи Потпетици И Капа Со Обод За Шик Изглед.


Карактеристики на понудата

Слични понуди