• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Аајомет Свадбени Фустани За Гости За Жени Мини Фустан Со Стаклен Принт Лабав Фустан Со Качулка Со Качулка Фустани Со Висок Струк

Аајомет Свадбени Фустани За Гости За Жени Мини Фустан Со Стаклен Принт Лабав Фустан Со Качулка Со Качулка Фустани Со Висок Струк

 
DEN 255.84

Количина на стоки
Достапно

Фустани за свадбени Гости За Жени Мини Фустан Со Стаклен Принт Лабав Фустан Со Качулка Со Качулка Со Качулка Фустани Со Висок Струк Обични Сезони : Сите. Пол : Жени. Материјал : Полиестер. Декорација : Никој. Должина На Ракавот : Долг Ракав. Тип На Шема : Печатење. Стил : Мода, Причинско-Последична} Материјал Е Изработен Од Полиестер, Мек Материјал, Лесен и Дише, Одличен Тактилен На Вашата Кожа. Совршен За Претстојните Сите Денови. `+ Стил! Ова Е Долг Фустан Што Ќе Ве Направи Кул. Дизајнот На Вратот На Екипажот Ја Истакнува Вашата Клучна Коска. Прилично Декоративно Копче Може Совршено Да Ја Покаже Вашата Личност. Дизајнот На Должината и Високиот Еластичен Струк Ја Покажува Вашата Прекрасна Фигура. ●Прилики●Совршена Должина за Хеланки,фармерки,шорцеви или Панталони. Можете Да Ја Маичката Во Вашите Шорцеви или Здолништа За Стилски Изглед Сите Сезони!.


Карактеристики на понудата

Слични понуди