• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Ветер Апстракт Уметност Бохо Туш Завеса Водоотпорен Полиестер Бања Завеса Моранди Боја Блок Завеси За Бања Декор

Ветер Апстракт Уметност Бохо Туш Завеса Водоотпорен Полиестер Бања Завеса Моранди Боја Блок Завеси За Бања Декор

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно

Околу Големини 1 : 72x72in=180x180cmsize 2 : 60x72in=150x180cmsize 3 : 48x72in=120x180cm Detail дисплеј Опис На производот Материјал : полиестерска ткаенинаповеќе Стилови,Повеќе Големини за ваш избор пакет : 1 x завеса за Туширање12 x Пластични куки БОГАТ Ветер Апстрактна Уметност Бохо Туш Завеса Водоотпорен полиестер бања завеса моранди боја блок завеси за бања декор.


Карактеристики на понудата

Слични понуди