• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Горда Мајка На одличен Економист Унисе Маица С-3ХЛ Денот На Мајката

Горда Мајка На одличен Економист Унисе Маица С-3ХЛ Денот На Мајката

 
DEN 319.20

Количина на стоки
Достапно

Идеален за мајки, мајки кои се горди на своите деца и нивните професии. Совршен за Родендени, денот на Вљубените, Денот на Таткото, Дипломирањето, Семејните собири, Божиќ, Специјална Пригода. Унисекс маичката во мек стил става ново вртење на секојдневната удобност. Изработена од многу меки материјали, оваа маичка е 100% памук за цврсти бои. Боите на хедер и спортската сива боја вклучуваат полиестер. Рамената имаат касета за подобрување на издржливоста. Нема странични рабови. Јаката е направена со ребрести плетење за да се спречи оштетување на виткање. : 100% памук со прстен (содржината на влакна може да варира во различни бои). : Лесна ткаенина (4,5 мл/јд2 (153 г/м2)). : Еврофит. : Солза-далеку етикета. : Работи верно на големината Горда Мајка На одличен Економист Унисекс Маица С-3ХЛ Денот на Мајката.


Карактеристики на понудата

Слични понуди