• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Лепенка, Мал Везен Рокер, Виетнам Турнеја Лепенка Воена Служба, 3.5 1.5 Лак

Лепенка, Мал Везен Рокер, Виетнам Турнеја Лепенка Воена Служба, 3.5 1.5 Лак

 
DEN 118.24

Количина на стоки
Достапно

Ова е извезена лепенка со врвен квалитет од Лудиот Новитет. Сите закрпи На Лудиот Новитет се направени со користење на најквалитетни материјали за долгогодишна употреба без проблеми. Овој украсен лепенка може да се шие на кожни елеци, јакни или која било друга кожна облека или кожна површина. Оваа лепенка може да се пегла и на сите меки ткаенини отпорни на топлина, како што се тексас јакни, фармерки, панталони, кошули, капи, чанти за дуфли, ранци и многу повеќе. Можете исто така да користите Велкро (не е вклучено) за безбедно прикачување на оваа лепенка на речиси секоја површина за декорација. Не пеглајте ја оваа лепенка на кожа, најлон или кој било друг вид материјал што може да се оштети од топлината на железото. Поставете ја пеглата на 270 степени Целзиусови (132 Целзиусови) и притиснете ја лепенката на материјалот 15-30 секунди. Не прегревајте ја лепенката или материјалот. Бидете сигурни да ги проверите сите наши други закрпи. Имаме илјадници и илјадници одлични закрпи за избор. Најдете совршена лепенка за да се изразите! Марка : Луди Новина Гај®. Ставка : Везена лепенка (пегла или шие). Големина : 3,5 "х 1,5". Материјали : Лепенка Од Ткаенина Со Пегла на подлогата за лепак. 100% вискоза нишка вез. Апликација : Зашијте ја оваа лепенка на кожени јакни или елеци (не пеглајте). Испеглајте ја оваа лепенка на тексас, ткаенина или други материјали отпорни на топлина. Поставете железо на 270 степени Целзиусови (132 Целзиусови) и притиснете 15-30 секунди. Не прегревајте ја лепенката или материјалот.


Карактеристики на понудата

Слични понуди