• Најдобра цена
  • Неодамнешно
До Бесконечност И Пошироко Соодветни Двојки Памучни Дресови

До Бесконечност И Пошироко Соодветни Двојки Памучни Дресови

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно

Висококвалитетниот Дрес со маици за двојки е соодветен и се препорачува за машинско перење, Апсолутно без лупење и пукање, Темелно Измијте го внатре и исушете го на умерена топлина, Се препорачува Природно сушење на воздухот.Технологијата и машините што ги користиме обезбедуваат висококвалитетни отпечатоци кои нема да пукнат или избледат.As различни компјутери ги прикажуваат боите поинаку, бојата на вистинската ставка може малку да се разликува од горенаведените слики, ви благодариме за вашето разбирање. (Комплет од 2) Мажи (унисекс фит) и Жени (тенок фит) Бренднова Маица Од Памучен Дрес. 100% ГАРАНЦИЈА ЗА ЗАДОВОЛСТВО на нашите производи, ние силно веруваме во задоволството на клиентите преку висококвалитетен производ и гордо го поседуваме нашиот производ и преземаме одговорност доколку не сте задоволни со нашиот производ. МЕКИОТ И УДОБЕН Дрес ЗА МАИЦИ е совршен за секојдневна облека, маичката е произведена со висококвалитетен врвен материјал и професионалци, Што го прави идеален за вас и вашиот партнер, Овие маици може да се носат подолг период без иритација и непријатност. ние гордо ги поседуваме нашите производи и веруваме дека не постои алтернатива на најдобриот квалитет.


Карактеристики на понудата

Слични понуди