• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Cptfadh 1.8 L Градинарски Алатки Наводнување Може Дома Прскалки Балкон Подигање Зелени Алатки

Cptfadh 1.8 L Градинарски Алатки Наводнување Може Дома Прскалки Балкон Подигање Зелени Алатки

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно

) Производот е со висок квалитет и е издржлив .Лесна и Пренослива : оваа градинарска канта за наводнување е изработена од пластика, што ја прави неверојатно лесна и лесна за носење. Удобен е и лесен за употреба.1,8 Л Градинарски Алат Наводнување Може Пластична Домашна Прскалка Балкон Подигање Зелени Алаткикарактеристики : Издржлив Материјал : Изработен од висококвалитетна пластика, оваа канта за наводнување е изградена за да ги издржи строгостите на надворешна употреба. Без разлика дали наводнувате мали растенија во саксии на балкон или се стремите кон голема градина, неговата преносливост овозможува практично наводнување без да ги напрегате рацете. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!.1,8 Л Градинарски Алат Растенија Наводнување Може Пластична Домашна Прскалка Балкон Подигање Зелени Растенија Алатки Материјал : Пластикабојка : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате. Ова е особено кога се стремите кон поголеми градинарски површини или кога наводнувате повеќе растенија одеднаш. Безбедност, Заштита на Животната средина и Низок Јаглерод.Практичен Дизајн : кантата за наводнување има добро дизајниран излив кој обезбедува контролиран проток на вода, овозможувајќи прецизно таргетирање на растенијата.


Карактеристики на понудата

Слични понуди