• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Двојно Смешно Стапче За Мачки Го Ублажува Стресот Деликатна Безбедна Снегулка Ветерница Пердув Смешна Играчка За Мачки

Двојно Смешно Стапче За Мачки Го Ублажува Стресот Деликатна Безбедна Снегулка Ветерница Пердув Смешна Играчка За Мачки

 
DEN 223.84

Количина на стоки
Достапно

Опис : Елегантната, издржлива и мазна рачка ја прави смешната мачка да не се оштети лесно.Смешниот стап за мачки може да го ослободи стресот, погоден за секојдневни спортови и игра на мачки, што може да ги подобри нивните mood.It е изграден од челична жица материјал.Должината на прачката е околу 50 см. Дијаметарот на опсегот на ветерница е околу 20-25cm.It се применува за мачки, маче, дома, итн.Име на предметот : Мачка Закачка Стап Материјал : Челична Жица Карактеристики : Удобен За Употреба, Мултифункционален, Рекреативен Детали За Големина : Должина На Прачка : 50см на 19,69 (Прибл.) Опсег На Дијаметар на ветерница : 20см-25см на 7,87-9,84 (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Мачка Закачка Стап тоа е применливо за мачки, маче, дома, итн. Елегантната, издржлива и мазна рачка ја прави смешната мачка да не се оштети лесно. Опремен со елегантна, издржлива и мазна рачка, овој производ може да се користи долго време. Овој производ има долг животен век поради неговите елегантни, издржливи и мазни карактеристики на рачката. Поради елегантната, издржлива и мазна рачка, смешниот стап за мачки има долг животен век.


Карактеристики на понудата

Слични понуди