• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Хар Стакло Врвот Рамка Гнездење Маси, Основен Материјал: Метал, Целокупната: 24 H 22 W 16 D

Хар Стакло Врвот Рамка Гнездење Маси, Основен Материјал: Метал, Целокупната: 24 H 22 W 16 D

 
DEN 639.84

Количина на стоки
Достапно

Дизајнирани да се гнездат уредно заедно, овие маси имаат можност целосно да се разделат, создавајќи разноврсни парчиња што ќе ги користите низ вашата дневна соба. Финишот и стаклениот врв лесно се спојуваат со многу инспирации за дизајн и шеми на бои. . ВКУПНА ДИМЕНЗИЈА . 1. Генерално : 24 "H x 22" W x 16 " D. . ДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТ . 1. Врвен Материјал : Стакло. 2. Врвна Боја : Јасно. 3. Основен Материјал : Метал. 4. Основна Боја (Златна Основна Боја На Масата) : Златна. 5. Основна Боја (Сатен Никел Маса База Боја) : Сатен Никел. 6. Основна Боја (Црна Боја На Основата На Масата) : Црна. 7. Потребно Е Собрание За Возрасни : Да. . КАРАКТЕРИСТИКИ . 1. Исчистете со мека, сува крпа; нема груби хемикалии или абразивни материјали за чистење. . ТЕЖИНИ без груби хемикалии или абразивни материјали за чистење, : 0.23".


Карактеристики на понудата

Слични понуди