• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Готју Фустани Жени Моден Градиент Печатење Шпагети Со Кратки Ракави Макси Фустан ПОРТОКАЛ XL

Готју Фустани Жени Моден Градиент Печатење Шпагети Со Кратки Ракави Макси Фустан ПОРТОКАЛ XL

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 86см/33.86" Должина : 135см/53.15" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 92см/36.22" Должина : 136см/53.54" Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 БИСТА : 96см/37.80" Должина : 137см/53.94" ГОЛЕМИНА : XL САД : 10 Велика британија : 14 еу : 40 биста : 100cm/39.37" должина : 138 CM/54.33" ГОЛЕМИНА : xxl Сад : 12 велика британија : 16 еу : 42 Биста : 104cm/40.94" Должина : 139 CM/54.72" големина : Xxxl сад : 14 велика британија : 18 Еу : 44 биста : 108cm/42.52" ДОЛЖИНА : 140 CM/55.12" големина : xxxxl Сад : 16 велика британија : 20 еу : 46 Биста : 112 CM/44.09" должина : 141cm/55.51" големина : xxxxxl сад : 18 велика британија : 22 ЕУ : 48 БИСТА : 114cm/44.88" должина : 142cm/55.91" жени мода градиент печатење краток ракав ШПАГЕТИ МАКСИ фустан Проверете ја табелата со големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Карактеристики : Материјал : Памук било да е тоа роденден, посебна пригода или едноставно да сакате да расипете некој што навистина го заслужува тоа.


Карактеристики на понудата

Слични понуди