• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Карсон Делоса Образование Шарени Бувови Исечоци, По Пакет

Карсон Делоса Образование Шарени Бувови Исечоци, По Пакет

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно

Шарени Бувови Исечоци, 36 По Пакет, 3 Пакувањакуо не сака бувови? Подобрете го изгледот и функционалноста на вашата училница со исечоци! Секој пакет вклучува 36 светло обоени исечоци од був отпечатени на цврста залиха на картички и доаѓаат во 12 избрани дизајни и бои. Продадени како 3 пакувања за вкупно 108 исечоци. Рефлектирајте ја темата во училницата, поттикнете добро однесување, создадете награда и многу повеќе6" х 6,5" облици за сечење на умре36 исечоци по пакет издржлив и еднократно барајте производи за координација за да создадете возбудлива тема во училницата што се продава како пакување од 3 за вкупно 108 исечоци-Пакетот Содржи : 108 Исечоци-Одделение : Одделение Пк-8 - Течност Што Тече : Вклучена Е Батерија : н-финиш : мулти - материјал : картичка акции-димензии (во.) : 6" х 6,5 " - Боја : Повеќегодишна Возраст : 4-14 години Рефлектирајте ја темата во училницата, поттикнете добро однесување, создадете награда и многу повеќе. 6" х 6.5" умре-намалување форми. 36 исечоци по пакување. Издржлив и еднократно. Побарајте производи за координација за да создадете возбудлива тема во училницата. Се продава како пакување од 3 за вкупно 108 исечоци.


Карактеристики на понудата

Слични понуди