• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Рамка За слика Црно Дрво Дрво За Рамка

Рамка За слика Црно Дрво Дрво За Рамка

 
DEN 559.84

Количина на стоки
Достапно

Рамка за фотографии направена За прикажување на ѕид Користете Хоризонтално или вертикално За да ја покажете Вашата фотографија Прилагодената рамка за слика направена од дрво со тенок профил стилови Може Да се користи во сите простории на вашиот дом, канцеларија Или училница Идеален За создавање модерен ѕид од галерија Прави одличен подарок за домаќинство или подарок за роденден. Комплет за виси вклучен со рамката за да ви заштеди патување до продавницата за хардвер. Ние нудиме рамка за слика со која било големина во црна, кафеава или бела боја од 3х3 инчи до 48х48 инчи изработена од борово дрво со вистинско проѕирно стакло(Рамка над 20 инчи е акрилно стакло Плекси) предна глазура. Дрвена рамка, вистинско Проѕирно стакло предно лице до 20 инчи и акрилно плексичко стакло за која било големина од 20 инчи до 48 инчи .


Карактеристики на понудата

Слични понуди