• Најдобра цена
  • Неодамнешно
амуса Женска Мода Обична Врвка За Влечење Без Ракави Секси Фустан со Принт Со Точки женски фустани

амуса Женска Мода Обична Врвка За Влечење Без Ракави Секси Фустан со Принт Со Точки женски фустани

 
DEN 239.68

Количина на стоки
Достапно

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 86см/33.86" Половината : 71см/27.95" Колк : 94см/37.01" Должина : 94см/37.01"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 91см/35.83" Половината : 75см/29.53" Колк : 98см/38.58" должина : 96 ГОЛЕМИНА : Л САД : 8 велика британија : 12 еу : 38 биста : 96см/37.80" половината : 79см/31.10" колк : 102см/40.16" должина : 75см/29.53"ГОЛЕМИНА : XL САД : 10 Велика британија : 14 еу : 40 биста : 101см/39.76" половината : 85см/33.46" колк : 103см/40.55" должина : 76см/29.92"материјал : полиестер што добивате : 1квомен фустанкако да се мие : миење раце ладно,закачување или сушење На Линија : одговара на големината ВЕ МОЛИМЕ ДОЗВОЛЕТЕ МАЛА ГРЕШКА ПОРАДИ методот на МЕРЕЊЕ Е Различна. Разликите во бојата овозможија светлосни ефекти.Совршен избор за сите сезони.Пол : Женски Повод : Дневно ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред нарачката. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.Материјал : 25% Памук, 75% Полиестер.Дебелина : Стандарден Стил : Модни Прилики : Забава, На Отворено, Плажа. Лесен за различен стил на облека или надворешно носење. ●Повод€Секојдневен, Забава, Работа, Плажа, Надвор, Дома, Свадба, Шопинг, Стил На Одмор. Добро за Пролет И Лето. Погоден за луѓе : фустанот ќе му служи на тинејџер, пост бебе, средно губење на тежината, добивка, тела за бременост добро. мала тежина и удобно. погоден за повеќето форми на тело, изгледа повеќе мода и трендовски. Натпревар : исто така изгледа одлично со мото јакна, хулахопки, чизми, како и обични со станови или сандали. Облечи или надолу за повод, нема проблем. Нула жали!.


Карактеристики на понудата

Слични понуди