• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Стерлинг Сребрен Мал Бран Прстен Големина 10

Стерлинг Сребрен Мал Бран Прстен Големина 10

 
DEN 575.84

Количина на стоки
Достапно

Обичен Автентичен Дизајн Женски Прстен. Овие издржливи прстени се винтиџ инспирирани, но многу модни напред, одговараат на секоја пригода од секојдневна до фенси. Овој прстен е комбинација од класичен, свечен и секојдневен изглед кој го одразува секое ваше расположение. Нашиот Тенок Прстен Е изработен од 925 Сребро, што е 92,5% чисто сребро измешано со други легури за да го направи овој луксузен прстен цврст и издржлив. Висината на лицето на нашиот привлечен прстен е 3 милиметри. Овој прстен е совршен подарок за саканата личност во секоја пригода како Роденден, Годишнина, Божиќ, Денот на Вљубените, Денот на Мајката. Доаѓа Со Складирање-Бела Кутија За Подароци Исполнета со Памук.


Карактеристики на понудата

Слични понуди