• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Женски Комбинезони Гроздобер Цвет Отпечатоци Ремени V Вратот Ромпери Комбинезон За Жени

Женски Комбинезони Гроздобер Цвет Отпечатоци Ремени V Вратот Ромпери Комбинезон За Жени

 
DEN 399.84

Количина на стоки
Достапно

Големина : С САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 38 Биста : 90см/35.43" Должина : 125см/49.21" Големина : М САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 40 Биста : 95см/37.40" Должина : 126см/49.61" Големина : Л САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 42 БИСТА : 100см/39.37" Должина : 127см/50.00" ГОЛЕМИНА : XL САД : 14 Велика Британија : 16 еу : 44 биста : 105cm/41.34" должина : 128 CM/50.39" ГОЛЕМИНА : XXL сад : 16 велика британија : 18 еу : 46 биста : 110cm/43.31" должина : 129cm/50.79" ГОЛЕМИНА : xxxl сад : 18 велика британија : 20 еу : 48 биста : 115cm/45.28" ДОЛЖИНА : 130СМ/51.18" големина : ххххл сад : 20 велика британија : 22 еу : 50 биста : 120см/47.24" должина : 131см/51.57" големина : хххххл сад : 22 велика британија : 24 Еу : 52 БИСТА : 125СМ/49.21" должина : 132см/51.97" спарете го ова комбинезон со ЈАКНА ОД ФАРМЕРКИ и патики или лизгање на сандали за Пооблечен изглед. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. ПРИМЕНЛИВА ПРИЛИКА : Лето, патување, шопинг, собирање пријатели, забави, патување за одмор, излегување, дома, секојдневен живот. Измијте со слични бои, отстранете веднаш, не избелувајте, машинско перење ладно, ладно железо по потреба, не пеглајте ја декорацијата, исушете ја на ниско ниво. Ве молиме проверете ги информациите за големината на сликата пред да нарачате. Женски Гроздобер Цвет Отпечатоци Ремени V Вратот Ромпери Костим За Играње Комбинезон.


Карактеристики на понудата

Слични понуди