• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Машки Фустан Кратки Панталони Карирани Мини Панталони Шарени Чино Шорцеви Тенок Фит Дно Лето Жолта XL

Машки Фустан Кратки Панталони Карирани Мини Панталони Шарени Чино Шорцеви Тенок Фит Дно Лето Жолта XL

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно

Натпревар : Таквите слаби шорцеви за истегнување одат добро со какви било кошули, маици и елеци, најдобро одговараат на белите патики.Опис : Пол : Мажи, Маж, Господин, Момчиња, Малестил : Менс Лето Чино Шорцеви, Бизнис Молив Шорцеви, Тенок Одговара Шорцеви Тип На Шема : Карирани, Шарени Боја : Сина, Жолта, Темно Сива, Светло Сива : С, М, Л, XL, 2 XL, 3 XLMaterial : 65% Полиестер 35% Памучен Струк : Средна Должина На Половината : Кратка Сезона : Пролет, Лето ,umn, Fall, Зимакарактеристики : 1.Содржина на пакетот : 1 Х Мажи Чино Шортстипс : 1. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Ги Прави Овие Кратки Панталони Совршени За Работа, Секојдневно, Трчање, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење, Датуми, Викенд, Датуми, Плажа, Одмор, Улица, Патување. Дизајн : ние користиме природни и здрави ткаенини, висококвалитетен мазен патент, убаво сечење и функционален дизајн на џеб. Дизајн - Мажи Летни Шорцеви На Плажа, Тенки Шорцеви Со Џебови, Карирани Чино Шорцеви, Секојдневен Бизнис Се Протега Чино Кратки Панталони. Ткаенината Е Мека и Удобна за Вашата Кожа. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. Повод : Мажите Чино шорцеви е мека и пријателска за кожата, совршена за спорт, фитнес, работа, забава, одмор и многу повеќе. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. Материјал -65% Полиестер 35% Памук. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Добра количина на истегнување, дишење, допир на кожата, прави да се чувствувате добро.


Карактеристики на понудата

Слични понуди