• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Стамзод Боди Фустани За Жени Моден Секојдневен Пролетен И Летен Фустан Со Тенок Џемпер Без Ракави Со Врат Црн М

Стамзод Боди Фустани За Жени Моден Секојдневен Пролетен И Летен Фустан Со Тенок Џемпер Без Ракави Со Врат Црн М

 
DEN 287.20

Количина на стоки
Достапно

осветлете здолниште здолниште во а-линија здолниште тексас здолниште здолниште од тул црно кожено здолниште црно мини здолниште долги здолништа за жени портокалово здолниште канелено здолниште женско кожено здолниште здолниште од кралица здолниште од кралица готско здолниште женски девојки кратко плисирано здолниште со плисирано здолниште за жени женски стомачен танц здолниште за танцување здолниште црни здолништа за жени здолништа за жени обични здолништа за мажи макси здолниште здолниште за жени тенис здолниште за жени тексас здолниште за жени здолништа до колена за жени бохо.86 "Должина : 114см/44. Изработен е од висококвалитетни материјали, меки и удобни, погодни за секојдневно носење.Едноставниот И Основен Дизајн На Фустан Го Прави Овој Фустан Погоден за Обликот на Телото на Повеќето Дами. матурски фустан најдобри фустани цветен фустан породилен фустан со долги ракави фустан во боја на рѓа ноќни фустани за жени секси роденденски облеки кадифена облека за жени наметки и вечерни фустани свадбена облека црна вратоврска венчаница фустан за гости пролетни фустани за жени продавници за фустани во близина на мене бела кошула препи облека опремени фустани тесен црн фустан цветни венчаници едноставни венчаници машки фустан коктел фустан секси фустани за жени диско облека користени венчаници бургундија. САД ВЕЛИКА БРИТАНИЈА ЕУ Биста Половината Должина На Колкот М Медиум 6 10 36 94см/37. Тоа е елегантно, модерно и топло. Функција : Лабав Фустан, Фустан Со Резервоар, Фустан За Забава, Врат на Екипажот.88" 95% Полиестер, 5% Спандекс. ●Нега На Облека : Рачно Перење Во Нежна Ладна Вода/ Машинско Перење Во Вреќа За Перење/ Одвоено Перење Во Боја/ Пеглајте Ги Наборите Пред Фотографирање/ Не Избелувајте.


Карактеристики на понудата

Слични понуди