• Најдобра цена
  • Неодамнешно
E. Маица За Кратки Ракави за Возрасни

E. Маица За Кратки Ракави за Возрасни

 
DEN 244.80

Количина на стоки
Достапно

Оваа забавна кошула карактеристики "USMC Est.1775" на фронтот. Оваа Маичка Со Кратки Ракави За Возрасни има залепени вратот и рамената. Двојно зашиени ракави и долни рабови, четвртина свртено тело. Дише 5,3 Унца ткаенина. Шиење со двојна игла. Покријте го зашиениот врат; лента рамо до рамо. Контактирајте не за масовна продажба.


Карактеристики на понудата

Слични понуди