• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Ухомепро Деца Близнак Кревет Рамка Со Куќа Рамка Насловот, Убава Платформа Кревет Рамка За Девојки Момчиња, Дрво Кревет Рамка Близнак Големина Спална Соба Мебел Со

Ухомепро Деца Близнак Кревет Рамка Со Куќа Рамка Насловот, Убава Платформа Кревет Рамка За Девојки Момчиња, Дрво Кревет Рамка

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно

ИЗДРЖЛИВА И ЦВРСТА ОСНОВА-Дрвената Рамка Со Двоен Кревет е изработена од цврста конструкција од цврсто борово дрво, која е зајакната и издржлива и има силен капацитет од 250 килограми. Ние се осигура дека оваа спална соба мебел е 100% квалитет и е посветена на обезбедување на најдобрите шопинг искуство за вас. Доколку недостасува некој оштетен дел и проблемот со делот, ве молиме контактирајте не и испратете ни слика или видео. НЕ Е ПОТРЕБНА ПРОЛЕТНА КУТИЈА-Оваа цврста рамка за кревет е совршена платформа за држење на вашиот стандарден душек со двојна големина и ја елиминира потребата за пружина во кутија. Се препорачува инсталацијата да не биде премногу тесна за лесно прилагодување. Професионални Услуги На Клиентите : . Потребни се само 30 минути за да се состави Оваа Рамка за Кревет близнак за читање на упатството.


Карактеристики на понудата

Слични понуди