• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Единици Акрилик Круг Празни Места Со Дупка 1 8 Дебели Сјајни Бои-Направени ВО САД

Единици Акрилик Круг Празни Места Со Дупка 1 8 Дебели Сјајни Бои-Направени ВО САД

 
DEN 409.76

Количина на стоки
Достапно

Сото Ласерско Сечење ние сакаме уметност и занаети, но тоа не е се што правиме. Сото Ласерското Сечење е фирма за дизајн со целосна услуга специјализирана за услуги и дизајн за ласерско сечење. Имаме продавница со ласерски машини, рутери, ЦПУ, УВ печатење и многу повеќе за да можеме да обезбедиме точни делови или целосни дизајни. АКО МОЖЕШ ДА МИСЛИШ, МОЖЕМЕ ДА УСПЕЕМЕ! Пакет од 25 Акрилни Круг Сјај Бои 1/8" Дебели. (Ве молиме проверете димензија слики). ЗАШТИТНА ФОЛИЈА/МАСКИРАЊЕ им овозможува на вашите акрилни дискови да пристигнат незгребани и во совршена состојба. Можеме да направиме каква било сопствена форма, која било големина која било дебелина која било боја. ве молам дозволете ми да знам што ви треба и јас ќе бидам во можност да го цитирам за вас.


Карактеристики на понудата

Слични понуди