• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Грофри Женски Ракавици, 3 пара Комплет Прилагодливи За Дишење Новороденчиња Памучни Белезници Против Гребење Ракавици

Грофри Женски Ракавици, 3 пара Комплет Прилагодливи За Дишење Новороденчиња Памучни Белезници Против Гребење Ракавици

 
DEN 1279.84

Количина на стоки
Достапно

3 парови/Сет Прилагодливи За Дишење Новороденчиња Памучни Белезници Против Гребење Ракавици Спецификации : . . Памучното бебешко ракавица е супер дише со мрежест дизајн и прилагодливо со дизајн на врвка на рачниот зглоб. . Белезниците за гребење на бебињата безбедно ќе го поддржат бебето 0-6 месеци во истражување,учење,растење и извиткување и ќе ги заштитат од самозгребување и џвакање на раката. . . . Име На Предметот : Ракавици. . Пол : Бебе Унисекс. . Материјал : Памук. . Карактеристики : Без Гребење,Снабдување Со Бебиња, Новороденче. . Големина : 10,5 см х 8,5 см/4,13 "х 3,35" (Прибл.). . . Забелешки : . . Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот,бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. . Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење. . . Пакетот Вклучува : . . 3 Пар Ракавици памучна бебешка ракавица е супер дише со мрежест дизајн и прилагодлива со дизајн на врвка на рачниот зглоб. Белезниците за гребење на бебињата безбедно ќе го поддржат бебето 0-6 месеци во истражување,учење,растење и извиткување и ќе ги заштитат од самозгребување и џвакање на раката.


Карактеристики на понудата

Слични понуди