• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Баунти Избери-А-Големина Хартиени Крпи, Бели, Огромни Ролни = Редовни Ролни

Баунти Избери-А-Големина Хартиени Крпи, Бели, Огромни Ролни = Редовни Ролни

 
DEN 941.92

Количина на стоки
Достапно

Дали некогаш сте пробале некој од нив ?зделка ' хартиени крпи и поминете низ толку многу листови што ролната едноставно исчезнува? Со Баунти, ролната не исчезнува. Ние градиме повеќе во секој Лист Со Избрана Големина за да можете да добиете повеќе живот од секоја ролна! Баунти хартиените крпи се 2 ПАТИ повеќе абсорбента, така што можете да користите помалку!*. И со 2 Огромни Ролни, добивате еквивалент на 5 ролни Со Редовна големина! И најдобриот дел Е Баунти Одберете-А-Големина листови ќе ви овозможи да се контролира само колку ќе го користите, во зависност од големината на хаос! Изберете хартиена крпа на која можете да сметате : Баунти, Горниот Побрз Собирач.*** * Наспроти. водечки обичен бренд.*Наспроти брендот Со Сопствена Големина Во САД и Врвната Крпа За Зелени Лисја Во Канада, Изберете Хартиени Крпи Со Големина, Бели, 2 Огромни Ролни = 5 Редовни Ролни : Пакувањето содржи 2 Огромни Ролни хартиени крпи за Распродажба секоја Огромна Ролна содржи 150% повеќе листови од обичниот Рол2х Повеќе Абсорбента, така што ролната може да трае подолго* *наспроти марката Со Прилагодена Големина Во САД и Премиум Зелениот Лист во канада, Изборот На Големината На Вашиот Лист со награда за избор на Големина Ви Овозможува Да Користите Помалку Дебели И Абсорбента, Можете Да Ја Видите!Исто така достапен во забавни и возбудливи дизајни за печатење!Ако сакате Баунти Хартиени Крпи, пробајте Баунти Ватирани Салфетки!.


Карактеристики на понудата

Слични понуди