• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Зимска Топла Ветроупорна Женска Маичка Плетена Лажна Јака Потопла ШАМИЈА НА Вратот ЦРВЕНА

Зимска Топла Ветроупорна Женска Маичка Плетена Лажна Јака Потопла ШАМИЈА НА Вратот ЦРВЕНА

 
DEN 115.04

Количина на стоки
Достапно

Боја : 9 Бои За Вашиот Избор, Стил Како Што Е Прикажано. Тип : Плетена Маичка Шамија. Материјал : Плетени. 100% Сосема Нов И Висок Квалитет. Карактеристика : Топло, Одвојливо, модно целосно совпаѓање. Големина : Алдулт, Една Големина, Еластична. Моден дизајн, Сосема Нов, квалитетен!. Изработен е од висококвалитетни материјали,ткаенината е многу удобна. Тоа ќе ви даде меко чувство. Може да се користи во секоја пригода. Многу убаво за носење, Нов Изглед, Ново ти. . Пакетот вклучува : 1 Компјутер Плетена Маичка шамија. . Забелешки : . 1. Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. 2. Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење. Ви благодариме за разбирањето. Зимски Топол Ветроупорен Женски Грло Плетени Лажни Јака Вратот Потопла ШАМИЈА ЦРВЕНА.


Карактеристики на понудата

Слични понуди