• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Ајомет Женски Јога Шорцеви Женски Праска Спортски Шорцеви Ребро Анти Виткање Полите Висок Половината Тесни Тесни Обликување Јога Шорцеви, Нане Зелена Л

Ајомет Женски Јога Шорцеви Женски Праска Спортски Шорцеви Ребро Анти Виткање Полите Висок Половината Тесни Тесни Обликување

 
DEN 223.20

Количина на стоки
Достапно

Пол : Жени. Стил : Секојдневен,Моден. _НАЈДОБРА УСЛУГА ПО ПРОДАЖБАТА-производите На Ајомет се продаваат со 30-дневна гаранција за враќање на парите и може да се вратат без прашања, Додадете ги овие спандекс моторџиски шорцеви во вашата кошничка со кликнување на копчето "Додај Во Кошничка" и купете го сега. Должина : Долго. Половината : Висок Половината. +ПРИЛИКИ-шорцевите За плен Со Висок струк се иновативни спортските ткаенини нудат одлична дише, кога се влажни, тие можат брзо да ја исфрлат влагата од кожата, да ве одржуваат суви цело време, Совршени за јога, моторџија, трчање, одење, одбојка, џогирање, тренинг, танц, домашна облека и друго, ве одржува сигурни и удобни без разлика дали вежбате или се дружите, совршена комбинација на стил, удобност. Повод : Секојдневен, Далиј. Што добивате : Женски Панталони од 1 ПАРЧЕ + КОНТРОЛА НА ВИСОК СТРУК И СТОМАК-спандекс шорцеви Со Висок струк со еластичен струк обезбедуваат контрола на затегнување на стомакот за атрактивна силуета, Овие спандекс шорцеви можат да бидат совршен придружник со различни стилски облеки, тоа е нешто што дефинитивно може да ве направи секси, стилски и модерен во теретана. +ЕКСТРЕМНА УДОБНОСТ-Овој висок струк спандекс плен шорцеви е супер мека, дише и пријатна ткаенина се чувствува неверојатно против вашата кожа , а исто така се протега за да се движи со вас, овој тренинг моторџиски шорцеви за жени се дише, не-пот и брзо сува, шевовите за блокирање го минимизираат триењето, овозможувајќи ви да се чувствувате удобно цело време.Женски Јога Шорцеви Женски Праска Задник Спортски Шорцеви Ребро Анти Виткање Полите Висок Половината Тесни Тесни Обликување Јога Краткисезона : Aut/Пролет/Лето. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. 4 НАЧИНИ НА ИСТЕГНУВАЊЕ И НЕПРЕГЛЕДУВАЊЕ - овој тренинг спандекс шорцеви за жени е изработен од 4 насочно истегнување и непрегледување преку ткаенина, што обезбедува максимална удобност и заштита за време на секоја поза и движење, овозможува максимална удобност и способност за абење.


Карактеристики на понудата

Слични понуди