• Најдобра цена
  • Неодамнешно
- Големи Момчиња Маици и Резервоари, До Големи Момчиња Големина - Сан Антонио

- Големи Момчиња Маици и Резервоари, До Големи Момчиња Големина - Сан Антонио

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно

Ивпф-Маици За Големи Момчиња и Блузи за Резервоари, До Големи Момчиња Со Големина 24 - Младинска Маица Сан Антонионисекс. 100% памук однапред за прекрасно вклопување и загревање, изгледа одлично дури и измијте после миење. Некои бои имаат повеќе полиестер како што се бои На Хедер, Графит Хедер, безбедносни бои совршени за плажа, пешачење, кампување, риболов, лов, патување, долг лет на авиокомпанија, јога, тренинг, тренинг, теретана, фитнес, изведување пилатес вежби аеробик итн. Оваа облека ја прави најдобрата идеја за подарок за вас, семејството или пријателот. Совршен За Божиќ, Ден На Таткото За Тато, Ден На Мајката за Мама, идеја за подарок за пријателите, совршена идеја за вашиот брат или сестра. Добредојдениот домашен подарок што ќе го сакаат. Ова се долготрајни облеки, нешто што можете да го носите на забава или само едноставен филм. Подарете ги, тоа е нешто што ќе го носат цела година.


Карактеристики на понудата

Слични понуди