• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Џо Фармерки Женски Беспрекорен Виксен Чизми Жан Во Чери, Чери, 25

Џо Фармерки Женски Беспрекорен Виксен Чизми Жан Во Чери, Чери, 25

 
DEN 558.40

Количина на стоки
Достапно

Сечењето на чизмата чери е одлично чизма со низок пораст исечена во сина боја во прав од нашата посакувана беспрекорна колекција совршено ги крева и крие несовршеностите за вашата најласкава силуета што пркоси на гравитацијата некогаш исечена чизма. Низок пораст.


Карактеристики на понудата

Слични понуди