• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Бел Природен Дијамант Неговиот И Нејзиниот Свадбен Бенд Сместен ВО 14к Розово Злато

Бел Природен Дијамант Неговиот И Нејзиниот Свадбен Бенд Сместен ВО 14к Розово Злато

 
DEN 1919.84

Количина на стоки
Достапно

Накитот има моќ да биде оваа мала работа што може Да направи Да се чувствувате Уникатно, ќе го сакате Овој Бел Природен Дијамант Неговиот И Нејзиниот Свадбен Бенд Поставен ВО 14к Розово Злато (0,25 Cttw) . Апсолутно одличен подарок за да ја изразите вашата љубов кон вашата мајка, девојка, свршеница, сопруга, валентин,семејство или само пријател, итн. Одлични подароци На Денот На Мајката, Свадбата, денот на Годишнината, Денот на Вљубените или Божиќ. Метален Тип : 14К РОЗОВО Злато ЗАГАРАНТИРАНО, Автентицирано со Печат од 14к. Тип На Скапоцен Камен : Бел Дијамант (Не Се Третира) Со Јасност I2-I3. Камена Форма : Тркалезна Форма. Тип На Поставување камен : огради и Вкупна Тежина На Карат : 0,25 Cttw. Метод На Создавање Камен : Природен.


Карактеристики на понудата

Слични понуди