• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Хоксмл Женски Врвови Клиренс

Хоксмл Женски Врвови Клиренс

 
DEN 367.84

Количина на стоки
Достапно

: ХХХ-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 132-140см/51. Повод : Едноставниот Дизајн Го Прави Совршен за Секоја Случајна пригода.06 "Ракав : 38см/14.Сезона : Летен Пол : Жени, Девојкакога : Секојдневен, Далииматеријал : Тип На Полиестерпетер Тип : Печатење Јака : В Декстил : Секојдневен, Моден Должина : Редовна Должина На Ракавот : Краток Ракав Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Жени Со Големина : XL Големина. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Добро за работа, секојдневно, канцеларија, патување, трчање, домашна облека.12 "Ракав : 37см/14.57 " Должина : 77см/30. Тоа е најдобар подарок за вашата сопруга, девојка, мајка, ќерка или пријател.96 " Должина : 79см/31. Големина : XXXXL Големина.


Карактеристики на понудата

Слични понуди