• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Женски Плус Големина Шорцеви За Лето Повик Со Џебови Жица Возбудува Полите Дневна Шорцеви, Сезонски Мода

Женски Плус Големина Шорцеви За Лето Повик Со Џебови Жица Возбудува Полите Дневна Шорцеви, Сезонски Мода

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно

Хтнбо Продавница фокусирајте се на женската облека.Предложете 1-2 големина нагоре. Ве молиме погледнете ја табелата со големини во слики или опис.Б. Рачно Перење Препорачуваат/Нежно Перење Во Машина.Висат Или Линија Сува.Големина Табела : Големина : И Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Половината : 62см/24.41 "Должина : 38см/14.96". Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Половината : 65см/25.59 "Должина : 39см/15.35". Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Половината : 68см/26.77 "Должина : 40см/15.75". Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Половината : 71см/27.95 "Должина : 41см/16.14". Големина : XXL Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Половината : 74см/29.13 "Должина : 42см/16.54". Големина : ХХХЛ Големина. : 3 X-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Половината : 77cm/30.31 "Должина : 43cm/16.93". Хтнбо Женски Плус Големина Шорцеви За Лето Секојдневно Со Џебови Возбудувања На Врвки Шорцеви За Дневна Соба, Сезонски Модни Женски Летни Трендови Нови Пристигнувања Фустани 2022. Моден Стил : Секојдневен и трендовски стил,костум За Лето. Белешка За Перење : Рачно Перење Препорачуваат/Нежно Перење Во Машина.Ниска топлина сува или висат за сушење.


Карактеристики на понудата

Слични понуди