• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Левмја Машки Кошули Со Долги Ракави Продажба На Мажи Обични Кардиган Јакна Со Цврста Качулка Долг Ракав Со Џебен Врв

Левмја Машки Кошули Со Долги Ракави Продажба На Мажи Обични Кардиган Јакна Со Цврста Качулка Долг Ракав Со Џебен Врв

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно

Нема Ознаки ,Нема Проблем : оваа удобна кошула е целосно без ознаки за носење без чешање, целодневно носење.Топли Совети : Против избледување и против пилинг; Погоден за машинско перење. одлично За Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Носењето ќе направи да изгледате поубаво.


Карактеристики на понудата

Слични понуди