• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Дами Повик Печатени Круг Вратот Издувам Ракав Печатени Краток Ракав Маица Врвот Во неформални ситуации

Дами Повик Печатени Круг Вратот Издувам Ракав Печатени Краток Ракав Маица Врвот Во неформални ситуации

 
DEN 239.84

Количина на стоки
Достапно

41"L81240105cm/41.59" МАТЕРИЈАЛ : материјалот е добро изработен, што е многу удобно за носење. Различни монитори ќе имаат мала разлика во бојата, ве молиме не им пречи информации за производот : Пол : Женска Пригода : Секојдневен, Материјал : 95% Полиестер, 5% спандекспатер тип : стил на печатење : секојдневен, сексил должина : Редовна Вклопување : соодветна големина дебелина : стандарден метод на Перење : Рачно миење во ладна вода, закачување или сушење ќе добиете : 1 х женски top Size USUKEUBust Shoulder Sleeve Lengths483697cm/38.80"XL101442109cm/42. Измијте со ладна вода, големината нема да се промени многу, доколку имате какви било прашања при изборот, добредојдовте на консултација5. Тоа е најдобриот избор за давање подароци4.


Карактеристики на понудата

Слични понуди