• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Заб Ретро Стил Гроздобер Маица

Заб Ретро Стил Гроздобер Маица

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно

Ласкавото вклопување ги прави лесни за носење и спарување со која било облека.Воведување на нашите стилски И удобни женски стандардни Маици со кратки ракави со уникатна графика отпечатена на предната страна. Па, зошто да не се почестите денес и да додадете една од нашите Маици во вашата гардероба? 1.Нашите женски Маици се достапни во различни големини, што ги прави погодни за жени од сите форми и големини. Без разлика дали сте во класичен рок, поп култура или нешто помеѓу, ние ќе добиеш покриени.Наменети за жени кои сакаат да изгледаат стилски и да се чувствуваат удобно, нашите Маици се совршени за секоја пригода.За оние кои бараат летни блузи, нашите женски Маици се совршен избор. Тие исто така се лесни за нега и можат да се мијат рачно или машински. Чистиот и едноставен дизајн е и практичен и модерен, што го олеснува спарувањето со секоја облека. Удобно Вклопување : нашите женски маици се направени со мек, растеглив материјал кој одлично се чувствува на вашата кожа. Со низа графики за избор, ќе изгледате одлично додека се ладите во тие жешки летни денови. Издржливи и Долготрајни : Овие слатки врвови за жени се дизајнирани да издржат секојдневно абење, така што можете да продолжите да ги носите во годините што доаѓаат.


Карактеристики на понудата

Слични понуди