• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Велитој Истекување Поправка Водоотпорна Лента Силна Анти-Истекување Самолепливи Ѕид Истекување Налепница Ролна

Велитој Истекување Поправка Водоотпорна Лента Силна Анти-Истекување Самолепливи Ѕид Истекување Налепница Ролна

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно

Карактеристика : може да одржува трајна флексибилност, адхезија, може да издржи одреден степен на поместување, а деформацијата има добра следливост.Одлична водоотпорна запечатување и хемиска отпорност, силна анти-ултравиолетова (сонце) способност; работен век од повеќе од 20 години.Лесен за употреба, точна доза, намален отпад и одлични трошоци performance.It е безбеден и еколошки без никаков растворувач.Спецификација : Име На Производ : Самолеплива Водоотпорна Лента Подлога : Бутил Алуминиум Велитој Отпорна На Истекување Поправка Водоотпорна Лента Силна Анти-Истекување Самолеплива Ролна Налепница За Истекување На Ѕид (10смх5м).


Карактеристики на понудата

Слични понуди