• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Мизуно Ј2МЕ Машка Патека За Трчање И Терен Носете Јакна Со Термичко Полнење Ретро Рефлектирачка Црна М

Мизуно Ј2МЕ Машка Патека За Трчање И Терен Носете Јакна Со Термичко Полнење Ретро Рефлектирачка Црна М

 
DEN 527.68

Количина на стоки
Достапно

Јакна која помага да се подобрат перформансите со затоплување на клучните мускули и овозможувајќи им да работат ефикасно. Ве молиме имајте предвид дека некои од моделите се направени исклучиво За Јапонскиот пазар, па оттука спецификациите и јазикот на интерфејсот се На Јапонски И не можат да се сменат на друг јазик. Исто така, напонот е усвоен За Јапонски стандард ~ 100 V. ## За нас. сакате.ип Ад (групна компанија На Јаху Јапонија), водечки прекуграничен е-трговец на сите Видови Јапонски производи. Ние ги снабдуваме сите производи од официјални дистрибутери или производители]. ## Информации За Испорака Во Странство. Бидејќи ова е производ за испорака во странство, може да потрае до 2~5 работни дена за да се испрати. Сепак, може да има мало одложување во зависност од локалниот статус на испорака и царинските процедури. ## Гаранција. Бидејќи овој производ е произведен За Јапонски пазар, гаранцијата не е поддржана во вашата земја. ## Напон. За електронска опрема, се препорачува да се користи трансформатор за секој случај. Тоа е затоа што електронската опрема За Јапонија е дизајнирана да се користи НА 100 V. (некои производи се глобално компатибилни.) Мизуно Ј2МЕ2570 Машка Патека За Трчање И Терен Носете Јакна Со Термичко Полнење Ретро Рефлектирачка Црна М.


Карактеристики на понудата

Слични понуди