• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Дете Деца Бебиња Девојчиња Без Ракави Летен Ромпер Комбинезон Облека За Играње 1-6Ј

Дете Деца Бебиња Девојчиња Без Ракави Летен Ромпер Комбинезон Облека За Играње 1-6Ј

 
DEN 287.84

Количина на стоки
Достапно

Дете Деца Бебе Девојки Без Ракави Летен Ромпер Комбинезон Облека За Играње Моден дизајн,100% Сосема Нов,квалитетен! Материјал : Тип На Шема На Мешавина Од Полиестер : должина На ракавот за Печатење : Главна Боја Без Ракави : Како Што Покажува Сликата Стил : Модниот Стилски и моден дизајн го Прават вашето бебе попривлечно Одлично За секојдневна, Дневна, забава или фотосесија,исто така одлична идеја за подароци за шоу за бебиња изработен е од висококвалитетни материјали, меко чувство на рака, без никаква штета На кожата На вашето бебе ве Молиме дозволете мала разлика од 1-3 см поради рачно мерење и мала варијација на бојата за различно поставување на екранот, ви благодариме за разбирањето! 1 инч = 2,54 см Ви Благодариме и убав ден! Пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА Табела Со Големина На Комбинезон : Големина Препорачана Возраст Должина Биста Половината Колк 110 3-4 години 63см/24.80" 50см/19.69" 50см/19.69" 68см/26.77" Големина : 110 Препорачана Возраст : 3-4 Години Должина : 63см/24.80" Биста : 50см/19.69" Половината : 50см/19.69" Колк : 68см/26.77" ниуредлтд Дете Деца бебе девојки без ракави летен ромпер комбинезон облека за играње 1-6ј.


Карактеристики на понудата

Слични понуди