• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Женска Долна Облека Секси Чипка Цветни Без Траги Среден Струк Беспрекорни Гаќи

Женска Долна Облека Секси Чипка Цветни Без Траги Среден Струк Беспрекорни Гаќи

 
DEN 270.24

Количина на стоки
Достапно

Долната облека НА ЧГБМОК е направена имајќи ја предвид вашата крајна удобност. Секој пар е дизајниран со совршена мешавина на материјали за да ги задоволи вашите точни потреби. Нашата беспрекорна долна облека која може да ве однесе низ тренингот и во остатокот од денот удобно, супер мека и дише долна облека што останува сува и на место, ќе заборавите дека се дури и таму. Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Половината : 56см/22.05 " Предложи Тежина : 50кг Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Половината : 58см/22.83 " Предложи Тежина : 60кг Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Половината : 60см/23.62 " Предложи Тежина : 70КГ. СУПРЕУМ МАТЕРИЈАЛ : Висококвалитетните ткаенини од тантела ги прават овие гаќички од чипка меки и удобни за носење. Нема видливи линии за гаќи, се движи со вас за супериорна удобност. СЕКСИ ДИЗАЈН НА ЧИПКА : Женската долна облека дизајнирана со секси чипка целосно покриена, со мал лак на предната страна и брановидна чипка ве прават пошармантни. Свилен, мек, дише и удобен, совршен за секојдневно носење. УДОБНО ВКЛОПУВАЊЕ : Низок струк и беспрекорен за мазен изглед под облеката, половина покривање на грбот, прилично добро се протега и нема да заглави во области, без пилинг, без избледување, без намалување, одлично за лежење или танцување. Женската долна облека може да се носи удобно под сите тимови, како здолниште, фармерки или повеќе. ПОВЕЌЕ ОПЦИИ : нашите женски гаќички од тантела се достапни во различни бои со повеќе избори за вас. Совршен подарок за вашите пријатели, мајка или сестра. НЕГА НА ОБЛЕКА : Редовно перење. Препорачуваме со ладна вода. Не користете белило. За да го одржите бикинито во добра состојба,ве молиме користете машина за перење предно оптоварување,рачно перење или торба за перење.


Карактеристики на понудата

Слични понуди