• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Училиште Момче Епл Гајба Етикета

Училиште Момче Епл Гајба Етикета

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно

Отпечатоците од гикли се стандарден медиум за репродукција за музеи и премиум уметнички галерии ширум светот. Со постојано растечка колекција на светски познати слики, Фенер Прес е трендсетер познат по украсување домови и големи одморалишта - како и комплети реклами, филмови и телевизиски емисии.Печатени на тешки акции хартија 100% Направени Во Америка.Големината на хартијата е 16 х 24 инчи големина на слика од 16 х 13 5/8 инчи овој премиум печатење со ликовна уметност Giclee е надградба од нашиот стандарден уметнички принт. Овој процес на печатење овозможува динамичен, речиси 3Д изглед поради високата палета на бои (милиони бои), мазната текстура за печатење и неверојатните детали во сенките, создавајќи длабочина.Големината на хартијата е 16 х 24 инчи со големина на слика од 16 х 13 5/8 инчи, совршена за врамување.Висококвалитетен уметнички печатење. Вашата поддршка ни овозможува да продолжиме да го правиме она што го сакаме - создавајќи убава уметност. Печатена на густа (310гсм) текстура хартија за акварел без киселина.Ако барате совршена уметност за врамување за вашиот дом или канцеларија, сигурни сме дека имаме парче со кое ќе се поврзете. Разгледајте ја нашата колекција овде со над 50. Поддржувате уметници кои длабоко се грижат за нивната уметничка форма и компанија која е горда што ги печати овие неверојатни слики во Америка. Нашата колекција вклучува оригинални дела создадени од нашиот домашен уметнички тим, модерна фотографија, трендови за декор во домот и канцеларијата, антички мапи, гроздобер постери и сѐ помеѓу нив.Ние користиме само мастила за ликовна уметност, кои се отпорни на избледување најмалку 75 години, архивски квалитет на ниво на музеј, со пигмент без киселина за да се осигураме дека печатењето не ја менува бојата со текот на времето.Фенер Прес е динамична уметничка компанија која е специјализирана за водечките слики во светот.


Карактеристики на понудата

Слични понуди