• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Богатствата на каролина 7265-ЗНАМЕ - Родителска Дама со Нејзиното Знаме На Мопс, разнобојна

Богатствата на каролина 7265-ЗНАМЕ - Родителска Дама со Нејзиното Знаме На Мопс, разнобојна

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно

Богатства каролина 7265-ЗНАМЕ - Родител Дама со Нејзиниот Мопс Знаме, разнобојни овој дизајн е достапен и во големината на градината (мала) и во големината на куќата (голема). 100% Полиестерска Издржлива Ткаенина, Двојно Зашиена Квалитетна Конструкција, Знаме со Големина на Куќа приближно Знаме е отпечатено од двете страни за достапно гледање На Горниот Дел Од Ракавот За да се вклопи и стандардниот дрвен столб за знаме.


Карактеристики на понудата

Слични понуди