• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Виадха Женски Обичен Еднобоен Лабав Кружен Врат Долг Ракав Врвен Дуксер

Виадха Женски Обичен Еднобоен Лабав Кружен Врат Долг Ракав Врвен Дуксер

 
DEN 319.84

Количина на стоки
Достапно

ПРИЛИКИ : овој врв на скокач е погоден за различни секојдневни прилики, како што се дневни излегувања, активности во затворен простор или обични забави. Лабавото вклопување ви дава поголема слобода кога го носите, што го прави погоден за секојдневни активности и слободно време. СТИЛ НА ЦВРСТА БОЈА : Со дизајн со цврста боја, овој врв на скокач има чист изглед.05" Должина : 56см/22.83" Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 122-132см/48. Опцијата со еднобојна боја ви овозможува слобода лесно да се мешате и совпаѓате со друга облека и додатоци.05 " Должина : 56см/22. Големина : М Големина.82 "Ракав : 57см/22.82 "Ракав : 57см/22.24 "Ракав : 56см/22.


Карактеристики на понудата

Слични понуди