• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Поправка Боја Оз Основно Палто, Проѕирно Палто И Прајмер Компатибилен Со Зајдисонце Металик Форд Ф

Поправка Боја Оз Основно Палто, Проѕирно Палто И Прајмер Компатибилен Со Зајдисонце Металик Форд Ф

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно

Боите На Марката за Автоматска Боја на Каросеријата се измешани за совршено да одговараат на фабричката боја на вашите возила. Имаме неколку опции за избор. Сите избори се совршени за мали допири, гребнатини, карпести чипови и уште поголеми површини. Сите наши бои се прецизно усогласени, уретански бои кои се издржливи и одлични ЗА самостојни работни места кои изгледаат професионално. Ве молиме видете погоре за детали за нашите опции за аеросол. Подготвената површина обезбедува Основниот Слој и Проѕирниот Слој на Уретанот да имаат професионални трајни резултати. Основниот Слој од уретан е прецизно измешан за совршено да одговара на бојата на вашите возила. Чистиот слој е ОТПОРЕН НА УВ, лежи рамно и има одличен сјај. Прајмер, Основно Палто и Проѕирно Палто се супер брзо сушење. Содржи една конзерва Од 7,5 мл Прајмер, една конзерва Од 12 мл Боја За Основно Палто и една конзерва Од 12 мл Проѕирно Палто.


Карактеристики на понудата

Слични понуди