• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Пимфилм Симпатична Облека За Бебиња Костум За Бебиња Дуксери Со Долги Ракави Долги Панталони Winter Зимски Тимови Комплет Машки Комплети Облека МОРНАРИЦА XL

Пимфилм Симпатична Облека За Бебиња Костум За Бебиња Дуксери Со Долги Ракави Долги Панталони Winter Зимски Тимови Комплет Машки

 
DEN 295.84

Количина на стоки
Достапно

И Рачното перење и машинското перење се Во Ред.53" должина на елек : 61см/24.46" Елек биста : 118см/46.13" должина на палтото : 69cm/27.88" половината : 98cm/38.16" елек биста : 102см/40.62" долна должина : 100cm/39. Големина : И Препорачана возраст : 10-11 Години Биста на Палтото : 90см/35,43" Елек Биста : 90см/35,43" Половината : 73см/28,74" Должина На Палтото : 68см/26,77" Должина На Елек : 53см/20,87" Долна Должина : 94см/37,01"Големина : М Препорачана возраст : 11-12 Години Биста на Палтото : 94см/37.01" елек биста : 94cm/37.


Карактеристики на понудата

Слични понуди