• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Женски Зимски Есенски Врвови Со Долги Ракави Празнични Дуксери Со Екипаж Печатени Лабави Црни Врвови За Пуловер Зделки

Женски Зимски Есенски Врвови Со Долги Ракави Празнични Дуксери Со Екипаж Печатени Лабави Црни Врвови За Пуловер Зделки

 
DEN 463.68

Количина на стоки
Достапно

✦Црниот Петок Царинење Продажба!✦ ✦ ✦ Нова Големина Шема ✦✦✦ ✦ ✦ ✦Size Size Size Size Size Големина С. : X-Големt САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 126cm/49.61" Ракав : 50.6 cm/19.92 "Должина : 70cm/27.56" ● Топли Јакни за жени " овој удобен женски дебел капут изработен од супер мека полиестерска полиестер/руно постава; Ветроупорна Јакна За Ветробран, идеална за сите надворешни совршени за секојдневно носење. Овие зимски палта се совршени за студено време, есенска секојдневна облека со убава дебелина, модна женска надворешна облека и јакни. Машинско Перење, лесно за нега. женска зимска јакна надолу палта тренерка кадифен кадифен џемпер фланелен виндрејкерrench ски снег спортски костум берберски костим целосен патент качулка пакет планински мека тежина мека школка кардиган качулка копче нагоре карирана сомотска згуснување парка дуксер изолирани coови палта за жени долги лесни долни палта момчиња зимски палта меур палто женски џемпер палто женски палта зимски клиренс мантил за жени.


Карактеристики на понудата

Слични понуди