• Најдобра цена
  • Неодамнешно
- ЗАМЕНА НА ДЕЛОВИ за 2006-Линколн МАРК ЛТ Мотор Довод Колектор Заптивка Во Собата

- ЗАМЕНА НА ДЕЛОВИ за 2006-Линколн МАРК ЛТ Мотор Довод Колектор Заптивка Во Собата

 
DEN 972.16

Количина на стоки
Достапно

2006-2008 Линколн Марк LT Довод На Моторот Колектор Заптивка СЕТ ОДГОВАРА : 2006 - 2008 МАРК Lt V8 5.4 L Автоматски 4-Врата Екипажот Кабината Pickup NOTESEngine Довод Колектор Заптивка Set Includes Вклучува Гас Тело Заптивка, Wr Crossover Заптивки Molded Guberfits Години : 2006 2007 2008fits Мотори : атрибути на производот : дополнителна содржина на пакетот : ЗАПТИВКА НА ТЕЛОТО За ГАС, Заптивки За Вкрстување На Wr, заптивка за довод на колектор : Обликувана Гумена Ставка Одделение : Оем Стандардна Количина На Пакет На Делови : Вклучена Е 5 Заптивка На Пленумот : Да, Пленумска Заптивка : Обликувана Гума Доживотна Гаранција За Делови. Ги исполнува или Надминува сите барања за владини стандарди за безбедност. Оем Квалитет По Попуст Цени-висок квалитет и гарантирано ќе одговара.


Карактеристики на понудата

Слични понуди