• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Ден-И-Ноќ DPFR20X25X5M13-Ddn Merv Филтер на 2

Ден-И-Ноќ DPFR20X25X5M13-Ddn Merv Филтер на 2

 
DEN 1133.12

Количина на стоки
Достапно

Карактеристики одговара на дневниот и Ноќниот модел За чистење воздух P101-MF20 и KEAFL0303020.Отстранува атмосферска и домашна прашина, јаглен и инсектицидна прашина, грини, полен, чад од тутун, чад од готвење, маснотии, мувла, габи и многу повеќе до 0,3 микрони.Пакет 2.Димензија 20 х 25 х 5 инчи.- SKU : FLTN6515 Ден-И-Ноќ DPFR20 X25 X5 M13-DDN Merv 13 Филтер-Пакет од 2.


Карактеристики на понудата

Слични понуди