• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Современи Изрази Отомански

Современи Изрази Отомански

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно

Рачно изработени. Преоден стил. Месинг завршени глави за нокти ја оцртуваат полиестерската велурна основа. Вистинско седиште за ублажување на говедска кожа. Може да се користи поединечно или во множители. Произведено Во Индија. 20 во. В х 20 во. Д х 19.25 во. Х (74 фунти.). Косата на кријат врвот. Кожено седиште. Ноктите главата трим. Потресена завршница. Варијациите во бојата, моделот и сенката на природниот производ се својствени и уникатни карактеристики што треба да се очекуваат со овој производ.


Карактеристики на понудата

Слични понуди