• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Мали И Мали Девојчиња Хеланки, Виножито Коњ Принцеза Печатени Памучни Панталони-Детска Танцова Облека, Јога и Балетски Хулахопки

Мали И Мали Девојчиња Хеланки, Виножито Коњ Принцеза Печатени Памучни Панталони-Детска Танцова Облека, Јога и Балетски Хулахопки

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно

Девојки Хеланки Должина На Глуждот-Памучни Хеланки За Девојчиња во Цврсти 3 години (90-95см); 4 години (95-100см); 5 години (100-110 см); 6 години (110-120см); 7 години (120-130 см)ОВОЗМОЖУВА КОЖАТА ДА ДИШЕ : Воздухот лесно циркулира низ хеланки за девојчиња изработени од 95% Памук и 5% Спандекс. Тие исто така ја апсорбираат и ја отстрануваат потта затоа облечете ја за топлото време кај овие девојки пријатни хеланки.СЕ ДВИЖИ СО ТЕЛОТО : во розовите Ангелски еластични панталони девојките можат лесно да танцуваат, да прават јога, да вежбаат и да спортуваат. Нашите прекрасни хеланки се протегаат додека таа се движи и не се носат лесно на колена.ОСТАНЕТЕ ВО ФОРМА : Нашите детски хеланки имаат високо задржување на обликот и мека, необврзувачка еластична половина за да ги задржат на место. Хеланките на овие девојки ќе останат верни на големината и покрај честото, тешко носење. Применлива возраст : 2 години (80-90см); 3 години (90-95см); 4 години (95-100см); 5 години (100-110 см); 6 години (110-120см); 7 години (120-130 см). ОВОЗМОЖУВА КОЖАТА ДА ДИШЕ : Воздухот лесно циркулира низ хеланки за девојчиња изработени од 95% Памук и 5% Спандекс. Тие исто така ја апсорбираат и ја отстрануваат потта затоа облечете ја за топлото време кај овие девојки пријатни хеланки. СЕ ДВИЖИ СО ТЕЛОТО : во розовите Ангелски еластични панталони девојките можат лесно да танцуваат, да прават јога, да вежбаат и да спортуваат. Нашите прекрасни хеланки се протегаат додека таа се движи и не се носат лесно на колена. ОСТАНЕТЕ ВО ФОРМА : Нашите детски хеланки имаат високо задржување на обликот и мека, необврзувачка еластична половина за да ги задржат на место. Хеланките на овие девојки ќе останат верни на големината и покрај честото, тешко носење.


Карактеристики на понудата

Слични понуди